Sveikatą stiprinanti mokykla

Pažymėjimas.pdf

2024 m. renginai:

 

2023 m. renginiai:

Bendruomenės žygis Vainagiuose

Rugsėjo 23 dieną didžiulis būrys I–II klasių gimnazistų, tėvelių, mokytojų, mokyklos darbuotojų, klubo „Sportas JJG“ savanorių patraukė į Vainagius – sveikatinimo šventę „Olimpinis ruduo 2023“.

Nors visą savaitę buvo gražus oras, bei lepino saulės spinduliai, šeštadienį stipriai lijo, tad ėjome į žygį per lietų. Tačiau buvo visai smagu. Grįžę valgėme karių išvirtos košės.

Gimnazijos mokiniai sukorė daug žingsnių, kuriuos skaičiavo žingsnių iššūkių programėlė, bandė kuo išradingiau atlikti paskirtas užduotis.

Nors oras buvo prastas, dalyviai nestokojo geros nuotaikos, šypsenų. Po žygio visi besišnekučiuodami vaišinomės kareiviška koše bei arbata. Už renginį norime padėkoti mūsų gimnazijos bendruomenei bei rėmėjams „Žaidimų tunelis”, “S-sportas”, bei Krašto apsaugos savanoriams.

K.Sitnikaitė, N. Miežytė

Brigitos Cinkutytės nuotraukos

Respublikinis liaudies šokių festivalis „Šokis mus jungia 2023“ Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje

Balandžio 7 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija ir šokių kolektyvas „Liuoksinis“, vadovė Asta Rimkuvienė, organizavo liaudiškų šokių festivalį-konkursą „Šokis mus jungia 2023″.

Šokis – tai judėjimas, taisyklinga laikysena ir puiki emocija, todėl šis renginys skirtas ne tik  liaudies šokių tradicijų puoselėjimui, bet ir Sveikatą stiprinančių mokyklų 30-mečiui paminėti.

Festivalyje dalyvavo virš 260 jaunųjų šokėjų iš 8 Lietuvos gimnazijų ir vienos Latvijos vidurinės mokyklos. Konkurse varžėsi Biržų „Saulės” gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Brėkšta”, vadovė Asta Vaitiekūnienė,  Jonavos Senamiesčio gimnazijos šokių studija „Juventa“, vadovė Vilma Širkaitė, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos vaikų ir jaunimo ansamblis „Kanapėlė”, vadovė Kristina Nainienė, Šeduvos gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Rėja”, vadovė Kornelija Staševičė, Šiaulių Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“, vadovai Romualdas ir Violeta Laugaliai, Greta Šveikauskaitė ir Šilutės Vydūno gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Žvilgis”, vadovė Lina Linkė. Festivalyje svečių teisėmis dalyvavo Kauno Santaros gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Santariečiai“, vadovas  Kazimieras Kondratavičius, kuris ir yra šio festivalio sumanytojas, Rygos 25 vid. mokyklos liaudiškų šokių kolektyvas  „Pasacina“, vadovės Sigita Bukovska, Zane Kristiāna Jozefa bei šeimininkai – Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos liaudies šokių kolektyvas „Liuoksinis“. Pasirodymai buvo lydimi gausių žiūrovų aplodismentų. Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvų „Diemedis“ ir  „Diemedėlis“ vadovės Loreta Lideikienė, kiekvienam kolektyvui skyrė nominacijas, o pereinamoji „Santaros“ taurė bei teisė organizuoti kitų metų festivalį-konkursą atiteko laureato vardą pelniusiam liaudiškų šokių kolektyvui „Žvilgis” iš Šilutės Vydūno gimnazijos.

Dėkojame dalyviams, svečiams, komisijai  ir organizatoriams.

Daiva Gedminienė

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Ričardo Gečo nuotrauka

„Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“

Kovo 23 d. 18 val. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė rinkosi į renginį „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“, kuris skirtas sveikatą stiprinančių mokyklų 30-mečiui. Renginio I dalis vyko sporto salėje, kur įvairiose estafetėse ir rūgtyse varžėsi klasių komandos sudarytos iš tėvų, gimnazistų ir mokytojų. Komandos dalyvavo fizinio ugdymo mokytojų parengtose įvairiose rungtyse, o salės balkone komandas palaikė sirgaliai. Po rungčių ir apdovanojimų visi rinkosi į klases, kur mokiniai rengė pristatymus apie šeimų sveiko maitinimosi įpročius, dalijosi rekomendacijomis, pateikė sveiko maisto patiekalų receptų. Aptarę ir pasidaliję patirtimi, ragavo šiam renginiui paruoštus sveiko maisto patiekalus. Dėkojame fizinio ugdymo mokytojams ir klasių vadovams už renginio organizavimą, o tėveliams ir gimnazistams už dalyvavimą renginyje.

Renginys „Judėkime kartus sveikesnio pasirinkimo link“ yra nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ dalis.

Daiva Gedminienė

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Ričardo Gečo nuotraukos

 

Atnaujinta 2024-05-16
  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Pirmadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
13:20 13:50
6 13:55 14:40
7 14:50 15:35
8 15:40 16:25
9 16:30 17:15
Kitų dienų pamokų laikas