PIRMŲ KLASIŲ MOKINIŲ SĄRAŠAI 2019-2020 M. M.
2019-08-26

PIRMŲ KLASIŲ MOKINIŲ SĄRAŠAI

2019-2020 M. M.

  I a  klasė

Vadovė Danutė Kratukienė

1 Dudnikaitė Martyna
2 Atstopas Aivaras
3 Balaišytė Andželika
4 Braiko Airidas Bernardas
5 Butkevičius Aronas
6 Gendvilaitė Akvilė
7 Gustas Bernardas
8 Jablonskas Adomas
9 Jatulytė Augusta
10 Krivickas Nojus
11 Kuzminskas Mykolas
12 Lekys Žygimantas
13 Lesiuk Ieva
14 Masiliūnaitė Martyna
15 Milvidaitė Simona
16 Misevičiūtė Urtė
17 Mockutė Elinga
18 Petkevičiūtė Miglė
19 Petrauskaitė Gabrielė
20 Petrūnaitė Paulina
21 Tautkutė Ieva
22 Tetereva Ema
23 Urbonaitė Augustė
24 Urbonas Simas
25 Urnėžius Jonas
26 Uzakova Kamilė
     
  I b klasė

Vadovė Laimutė Samulionienė

1 Brazauskaitė Ugnė
2 Deltuvas Pijus
3 Gališanskytė Gabija
4 Gecas Ainius
5 Karosaitė Rugilė
6 Kemeraitė Aida
7 Kildonavičius Martynas
8 Kirna Mykolas
9 Lauraitytė Saulena
10 Lesauskaitė Živilė
11 Mačiulis Astijus
12 Mazūra Matas
13 Mongirdas Ignas
14 Razmutė Gabija
15 Spaičytė Rugilė
16 Striogaitė Mantė
17 Sutkutė Unė
18 Šablinskas Nojus
19 Šlikas Rokas
20 Tavoraitė Vakarė Patricija
21 Urbietis Pijus
22 Vaigauskaitė Radvilė
23 Vaitkutė Aistė
24 Varkulevičiūtė Ema
25 Žegunytė Merita
26 Žiliūtė Klaudija
     
  I c  klasė

Vadovė Rima Kalvelienė

1 Abromaitytė Emilija
2 Aukščionytė Ieva
3 Budrytė Vėjūnė
4 Čėsnaitė Ramunė
5 Dzidolikas Adomas
6 Gervetauskaitė Austėja
7 Grušas Dangiras
8 Kančiauskas Šarūnas
9 Katinaitė Ignė Vincenta
10 Kiuraitė Beatričė
11 Kondrotaitė Urtė
12 Lukšaitė Fausta
13 Mamonaitė Liana
14 Navickas Benas
15 Navickas Tadas
16 Poškus Ignas
17 Ratkevičiūtė Ugnė
18 Sakalauskas Rokas
19 Savko Karina
20 Stankus Žilvinas
21 Survilaitė Meda
22 Šimaitis Mantas
23 Tautvaišas Ignas
24 Urbietytė Enrika
25 Valčiukaitė Augustė
26 Volobueva Anželika
  I d  klasė

Vadovė Vilija Šlivinskaitė

1 Abrosimova Anastasija
2 Alekseriūnaitė Marija Aleksandra
3 Bardauskaitė Iveta
4 Čėsnaitė Medeina
5 Grubliauskas Gustas
6 Grigalius Jokūbas
7 Gulevskytė Emilija
8 Jakumas Augustas
9 Kalvaitytė Angelina
10 Kavaliauskas Pijus
11 Lažinskaitė Liepa
12 Maneikytė Viktorija
13 Miceikaitė Agnė
14 Milašauskaitė  Rugilė
15 Mitkevičiūtė Ūla
16 Najulytė Emilija
17 Narutis Deividas
18 Norvila Antanas
19 Orlovaitė Modesta
20 Ozolas Armandas
21 Puodžiūnaitė Kamilė
22 Slotkus Tautvydas
23 Tarosaitė Martyna
24 Vilkas Peter Maurice
     
  I e  klasė

Vadovė Rita Margevičienė

1 Bytautaitė Gerda
2 Daubaraitė Neda
3 Gužauskas Denas
4 Ivanovaitė Akvilė
5 Jakutis Kristupas
6 Januševičius Augustas
7 Kisieliūtė Deimantė
8 Korsakas Kevinas
9 Leinartaitė Augustė
10 Luninas Žanas
11 Masandukaitė Rugilė
12 Misiūtė Milita
13 Paškevič Domantas
14 Perveneckas Paulius
15 Porakytė Rusnė
16 Stankevičiūtė Akvilė
17 Šiaulenskis Gustas
18 Šilėnaitė Smiltė
19 Širmenytė Ugnė
20 Švedas Vincentas
21 Timonytė Ugnė
22 Trimailo Karolina
23 Vaišvilaitė Aleksandra
24 Valinčiūtė Kamilė
25 Zablockis Kajus
26 Žukaitė Emilija
     
  I f klasė

Vadovė  Kristina Murauskienė

1 Alekseriūnas Deividas
2 Andriulytė Gerda
3 Arlauskas Lukas
4 Baltutytė Vėja
5 Beišys Arnas
6 Genelis Armandas
7 Gesaitytė Smiltė
8 Griciūtė Rusnė
9 Grinius Adrijus
10 Jonuškaitė Viktorija
11 Jurpalytė Roberta
12 Kalasauskaitė Aušra
13 Kvietkutė Dagnė
14 Lendzbergas Gytis
15 Pauliukėnaitė Urtė
16 Petraitytė Aleksandra
17 Petrošiūtė Kotryna
18 Ričkutė Nerija
19 Ridikaitė Aida
20 Šimaitis Lukas
21 Tamošiūnas Robertas
22 Vaičiulytė Rugilė
23 Varnagiris Martynas
24 Žilinskas Dovydas

 

 

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Antradienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:15 12:00
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas