Tarptautinis projektas-programa V.O.I.C.E Virtual Overseas Intercultural Cooperation Education Lietuva – Kanada
2021-03-19

2021 metų sausio – birželio mėnesiais 22 mūsų gimnazijos I–III klasių mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte-programoje V.O.I.C.E (Virtual Overseas Intercultural Cooperation Education) kartu su partneriais iš Regent Christian Academy (Surrey, British Columbia, Canada). Projektas-programa gimė kaip atsakas į Covid-19 pandemijos situaciją. Kai sustojo kelionės ir nutrūko tiesioginis bendravimas su užsienio šalių mokiniais ir mokytojais, Regent Christian Academy mokiniai susibūrė į komandą ir, vadovaudami koordinatoriaus Andrew Berghuis sukūrė programą, kuri leistų bendrauti ir bendradarbiauti per nuotolį. Todėl ir programos pavadinime atsirado žodis “Overseas” – bendravimas tarp žemynų, kuriuos skiria vandenynai ir jūros. Projekto tikslas – užmegzti ryšius su mokiniais iš užsienio, dalintis žiniomis apie savo šalis, gerosiomis mokymosi patirtimis, požiūriais bei įžvalgomis.

Projektas-programa įgyvendinama organizuojant virtualius susitikimus tam tikromis temomis. Pagrindinis susitikimų tikslas – tobulinti kalbinius gebėjimus ir tarpkultūrinę kompetenciją, o bendraujant ir diskutuojant su mokiniais, kuriems anglų kalba yra gimtoji, tai daryti lengva. Regent Christian Academy komanda moko mūsų gimnazistus įvairių komunikacijos strategijų, dalijasi savo patirtimi. Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su projekto-programos koordinatore Lietuvoje anglų kalbos mokytoja Kristina Urboniene rengia įvairius pristatymus, ruošiasi diskusijoms ir su entuziazmu dalyvauja virtualiuose susitikimuose.

Jau įvyko du projektiniai susitikimai: sausio mėnesį “Country and School”, kur pristatymus parengė Vėja Baltutytė ir Gerda Andriulytė, IIf kl. bei Kamilė Laniauskaitė, IIIb kl., Adrija Biliūnaitė ir Jorė Gelažytė, IIIc kl. ir vasario mėnesį “Culture. Music” pristatymą apie muziką Lietuvoje parengė Toma Marcinkutė ir Agnė Šarauskytė, Ie kl. Susitikimai vyksta Zoom platformoje, kuri leidžia mokiniams ne tik stebėti vieni kitų pristatymus, klausti klausimus, kartu atlikti interaktyvius testus, bet ir dirbti mažose mišriose grupelėse, kuriose mokiniai aptaria asmeninį požiūrį į įvairius muzikos stilius, kalbasi apie savo šalies grožį, savo tautą, savo mokyklą, savo pomėgius.

Su nekantrumu laukiame kovo mėnesio susitikimo!

Anglų kalbos mokytoja Kristina Urbonienė

 

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Pirmadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
13:20 13:50
6 13:55 14:40
7 14:50 15:35
8 15:40 16:25
9 16:30 17:15
Kitų dienų pamokų laikas