ŠIAULIŲ REGIONINĖ JAUNŲJŲ BENDROVIŲ EXPO 2022
2022-04-15

Balandžio 13 dieną 33 jaunosios bendrovės iš Šiaulių miesto, Šiaulių regiono, Tauragės rajono bei Vilniaus miesto atvyko į Šiaulių regioninę eXpo 2022, kuri vyko Šiaulių prekybos centre „Tilžė“.

Net dvylika Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos jaunųjų bendrovių pristatė AcceleratorX  programos metu sukurtus produktus.

Jaunoji bendrovė (JB) „JJGNatura“ sumaketavo ir išleido knygutę „Branginu gamtą“. Knygutė spausdinama ant perdirbto popieriaus. Joje pateikiama informacija apie gamtą, jos saugojimą ir tausojimą. Ji ragina visuomenę daugiau sužinoti apie ekologiją ir tvarią aplinką. Knygelėje pateiktos įvairios užduotys (net interaktyvios),  padedančios suprasti pateiktą informaciją.  Bendrovei  vadovauja  Medėja Šalkutė (II c). Džiaugiamės, kad renginio metu ši bendrovė laimėjo II vietą ir buvo pripažinta europietiškiausia jaunąja bendrove.

   Didžiausią ekonominę naudą kuriančia bendrove buvo pripažinta JB „Kabuko“ gaminanti rubiko kubus ant raktų pakabuko. Bendrovei vadovauja Dovydas Labanauskas (II c).

JB  „ETEC“ įkurta bendrovė, kuri su 3D spausdintuvu gamina ir parduoda įvairius aksesuarus: „AirPod“ ausinukų įdėkliukus, raktų pakabukus, stovelius, knygų puslapių laikiklius, velykinius aksesuarus ir kt. Bendrovei vadovauja Justas Baltramonaitis (IV c). Ši komanda pripažinta kaip startuoliškiausia  jaunoji bendrovė.

JB „Jantea“ tai  trijų merginų: Gabijos Kringelytės  (IVa), Aistės Bubelytė (IV a) ir Gabijos Astrauskaitės (IV e) įkurta bendrovė, gaminanti ir parduodanti arbatos puodelio dangtelius, skirtus lengvai ir saugiai ištraukti arbatos pakelį iš paruoštos karštos arbatos puodelio, nesukant siūlo ant šaukštelio. Dangtelius puošia įvairūs tekstai, faktai bei menininkės ir bendrovės prezidentės Gabijos Kringelytės  nufotografuoti  paveikslėliai. Ši bendrovė buvo nominuota už inovatyviausią technologinį sprendimą.

JB „Arthug“ tvarius medžiaginius maišelius puošia stilingais ir originaliais piešiniais. Bendrovės tikslas prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Maišelius puošia menininkės Emilijos Najulytės (III d) darbai, ji yra ir šios JB akcininkė.  Bendrovei vadovauja Gustas Šiaulenskis (III e kl.). Komanda buvo nominuota už geriausią marketingo sprendimą.

JB „Corvus“ marškinėliams, džemperiams sukuria įvairių stilių dizainus, prikeldami atstumtus rūbus antram gyvenimui. Bendrovei vadovauja Dovydas Žilinskas (III f). Ši komanda apdovanota už antreprenerišką požiūrį.

JB „3DHydro“ su 3D spausdintuvu  gamina papuošalus (apyrankes, žiedus), kuriuos nudažo hidro dažais ir nulakuoja. Bendrovei vadovauja Mantas Baziulis (II c), kuris pripažintas alumni lyderiu. Komandai skirta nominacija už didžiausią eksporto potencialą.

JB „La tache & co” gamina kvepiančias žvakes iš ekologiškų išteklių. Bendrovei vadovauja Julija Jakavickaitė (II c). Komanda apdovanota LJA padėka.

JB „GAVA“ kuria šiuolaikinius ir stilingus dizainus ant  medžiaginių maišelių. Bendrovės pagrindinis tikslas prisidėti prie stilingos ir aplinkai draugiškos visuomenės kūrimo. Ši bendrovė jums suteikia galimybę išsirinkti savo norimą dizainą. Maišeliai pagaminti iš perdirbtos medvilnės, todėl yra draugiški aplinkai. Bendrovei vadovauja Gabija Mikšytė (II c). Komanda apdovanota LJA padėka.

JB „ALTO“ dekoruoja ir parduoda kokybiškas, draugiškas aplinkai kojines, kurios įneša spalvingumo kiekvieno moksleivio aprangoje. Bendrovei vadovauja Atėnė Julija Jackutė (II c). Komanda apdovanota LJA padėka.

JB „RetroKa“ gamina įvairius papuošalus iš karoliukų bei dekoruoja rūbus retro stiliumi.  Bendrovei vadovauja Anastasija Abrosimova (III d) ir JB „Hooly“, kuri prekiauja rūbais su stilingais piešiniais taip pat buvo apdovanoti LJA padėkomis.

Su komandomis bendravo Šiaulių miesto meras – Artūras Visockas, bei ypatinga viešnia – Diana Nausėdienė, kuri pasidžiaugė mokinių darbais ir davė įvairių patarimų.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazija šiemet  išrinkta Versliausia Lietuvos mokykla.

JB „Jantea“ prezidentė Gabija Kringelytė

      

      

      

      

      

      

  

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Pirmadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
13:20 13:50
6 13:55 14:40
7 14:50 15:35
8 15:40 16:25
9 16:30 17:15
Kitų dienų pamokų laikas