Šiaulių miesto vokiečių kalbos skaitovų konkursas
2025-04-30
2025 m. balandžio 10 dieną vyko Šiaulių miesto 6–12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkursas, kuriame dalyvavo I c klasės gimnazistė Evelina Pabrėžaitė ir II c klasės gimnazistė Urtė Tamašauskaitė. Konkurso dalyvės pademonstravo puikius kūrinio suvokimo, sceninės laikysenos, įtaigos ir kalbos taisyklingumo įgūdžius.
Sveikiname Eveliną Pabrėžaitę konkurse laimėjus I vietą.
Konkursui mokines paruošė vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Bagučianskienė.




































