Šiaulių miesto mokytojų žaidynės
2018-02-01

 

Džiugu, kad jau antrus metus iš eilės į Juliaus Janonio gimnaziją aktyviai praleisti popietę, išbandyti savo jėgas netradicinėse sportinėse veiklose, pasidalyti gerąja darbo patirtimi susirenka Šiaulių miesto mokyklų mokytojai. Vasario 1d. Šiaulių miesto mokytojų žaidynėse, kurias organizavo Juliaus Janonio gimnazijos kūno kultūros mokytojai E.Gedgaudas ir L.Gudaitė,  dalyvavo dešimt komandų:  Sanatorinės mokyklos,  penkių progimnazijų Gytarių, „Juventos“, Salduvės, „Rasos“, Vinco Kudirkos, keturių gimnazijų Lieporių, Didždvario, Juliaus Janonio, Šiaulių Universiteto komandos. Mūsų gimnazijos mokytojai Danutė Kratukienė, Jolanta Jančiauskaitė, Neringa Alasauskienė ir Vaidas Jankevičius buvo nusiteikę aktyviai ir vieningai dalyvauti visose rungtyse.

Pirmiausia komandos savo jėgas išbandė „orientavimosi sprintas salėje“ rungtyje, kurioje kiekvienas komandos dalyvis kuo greičiau turėjo surinkti lentelėje nurodytas atžymas. Vėliau komandos varžėsi smiginio ir „twix ledinukai“ rungtyse, pasitikrino vikrumą ir koordinaciją „badmintono porų“ rungtyje. Smagiausia, daugiausia jėgų pareikalavusi ir nemažai emocijų suteikusi „kokteilio“ rungtis visoms komandoms paliko įspūdį. Buvo smagu, stipru, vieninga. Visos komandos atkakliai varžėsi dėl kiekvieno taško atskirose rungtyse, nes surinkti rungties taškai priartindavo komandą prie pergalės. Susumavus visų rungčių taškus buvo galima skelbti žaidynių nugalėtojus ir prizininkus. Nugalėtojų taurę ir medalius iškovojo Šiaulių Universiteto gimnazijos komanda. Antrosios vietos medaliais ir taure džiaugėsi Lieporių gimnazijos komanda, o trečios vietos medaliai buvo užkabinti „Rasos“ progimnazijos komandai. Visoms žaidynių komandoms įteikti Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos įsteigti prizai. Džiaugiamės ir kartu dėkojame Juliaus Janonio gimnazijos sporto komiteto komandai: Edgarui, Martynai, Karilei, Godai,  Dorotėjai, Beatričei, Arnui, Gabrieliui, Emilei, Ūlai, Faustinai. Ši puiki komanda visų žaidynių metu gelbėjo organizuojant, teisėjaujant, sprendžiant iškilusius klausimus.

Pergalės džiaugsmas, varžymasis, emocijos, draugiška pagalba komandos nariui visa tai mokytojai mato perteikdami žinias mokiniams. Šį kartą mokytojai patys galėjo įvertinti save įvairiose situacijose, pasijusti mokiniais. Smagu, kad aktyvus judesys ir noras pasidalyti gerąja darbo patirtimi kiekvienais metais suburia vis daugiau bendraminčių Šiaulių miesto mokyklų mokytojų žaidynėse

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Penktadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas