Šiaulių m. šaudymo varžybos
2025-01-28
Sausio 22 dieną Juliaus Janonio gimnazijos moksleiviai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo Šiaulių m. šaudymo varžybose. Pneumatiniu šautuvu buvo atliekama po 20 įskaitinių šūvių.
Gimnazijos komandai atstovavo Aivaras Sankauskis, Ugnius Pocius, Deimilė Juodrytė ir Ūdrys Rakickas. Susumavus taškus Janoniečiai užėmė 4 vietą!
Sveikiname Deimilę Juodrytę asmeninėje įskaitoje užėmusią I -ąją vietą

































