Šiaulių apskrities gimnazijų lygos protų kovų turnyro I vietos laimėtojai
2017-03-11

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į Kovo 11-osios minėjimo renginius. Dalyvavome įvairiose pilietinėse veiklose savo gimnazijoje ir Šiaulių miesto akcijose. Janoniečiai sėkmingai pasirodė respublikiniame konkurse „Istorijos žinovas“, dalyvavo tautinių šokių popietėje „Ateik tu su manim pašokti“, kartu su miesto bendruomene dalyvavo iškilmingame Trispalvės nešime nuo Signatarų alėjos į Prisikėlimo aikštę. Savo gimnazijoje iškilmingai giedojome Lietuvos himną, nuskambėjo Laisvės varpo dūžiai.

Šventinę gimnazistų nuotaiką sustiprino komandinės rungtys. I ir II klasių mokiniai dalyvavo orientavimosi sporto varžybose, aplankant istorines Šiaulių miesto vietas. Įdomią istorinę trasą paruošė kūno kultūros mokytoja Irena Vidžiūnienė ir orientavimosi sporto būrelio nariai (vadovas N.Vidžiūnas). Istorijos mokytoja Kristina Murauskienė, talkinant klubo „Žemės draugai“ narėms Kotrynai Najulytei, Agnei Petukaitei ir Gabrielei Petrošiūtei, organizavo šventinį „JJG Protų kovos“ turnyrą, kuriame dalyvavo ir svečiai iš Didždvario gimnazijos. Konkurso dalyviai varžėsi mėgindami pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų apie Lietuvos istoriją, tradicijas, kultūrą, literatūrą, gamtą, sportą, kiną – viso buvo pateikta 30 klausimų.

Sveikiname II klasių mokinių komandą „Ketuji“, tapusią šio žaidimo nugalėtoja!

Komandos sudėtyje žaidė: Emilija Ruškytė, Milvydė Tamutytė, Kristijonas Pikturna ir Benas Tinteris.

Antrąją vietą iškovojo abiturientų komanda „Kebabų žaidynės“, kurią sudarė Danutė Vaitekūnaitė, Domantas Gružas, Vilija Mikučiauskaitė ir Vanesa Ražinskytė.

Trečioji vieta atiteko Didždvario gimnazijos komandai „Taikomoji erudicija“, kurią sudarė Jonas Naujokas, Karolis Karkalas, Marius Pocevičius ir Dovydas Skačkovas.

Visos komandos buvo apdovanotos istorijos mokytojos K.Murauskienės įsteigtais saldžiais prizais.

Sėkmė lydėjo janoniečius ir Šiaulių apskrities gimnazijų lygos žaidime, skirtame Kovo 11. Mūsų gimnazijos abiturientų komanda iškovojo I vietą regione, aplenkusi Joniškio „Aušros“ ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijų rinktines. Pergalę šiame šventiniame žaidime pasiekė ir JJG vardą garsino Rokas Navickas, Martyna Ratnikaitė, Donatas Tamošauskas, Marius Pozniakovas, Danutė Vaitekūnaitė, Domantas Gružas, Vilija Mikučiauskaitė ir Vanesa Ražinskytė.

 Gitana Kazimieraitienė

Geografijos mokytoja, klubo „Žemės draugai“ vadovė

Šventinio protų kovų žaidimo, skirto Kovo 11-ajai paminėti, nugalėtojai ir prizininkai su istorijos mokytoja Kristina Murauskiene.

Šventinio Šiaulių apskrities gimnazijų lygos protų kovų turnyro I vietos laimėtojai – komanda „JJG“: Marius Pozniakovas, Martyna Ratnikaitė, Vanesa Ražinskytė, Danutė Vaitekūnaitė, Rokas Navickas, Donatas Tamošauskas, Vilija Mikučiauskaitė ir Domantas Gružas

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Penktadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas