Sėkmė ir patirtis LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“
2016-12-12

 

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos  II c klasės moksleivis Edgaras Sviščiovas sėkmingai dalyvavo LRT projekto dešimtokų pusfinalių varžytuvėse.

Edgarui teko kovoti su patyrusiais varžovais iš Alytaus A.R

amanausko – Vanago gimnazijos, KTU gimnazijos ir Trakų r. Onuškio gimnazijos. Patyrusiais – tai reiškia, kad jie šiame televizijos projekte dalyvavo ir būdami devintokais, o kai kurie, netgi – šeštokais! Gal todėl labai visi jaudinomės ir palaikėme Edgarą. Bendraklasių komanda mojo plakatais “Pirmyn, Edgarai!” ir “Už Edgarą!”, aukštai iškėlėme gimnazijos vėliavą – visa tai atnešė sėkmę ir lėmė pergalę prieš tituluotus varžovus!

Labai džiaugiamės klasės draugo laimėjimu, jaučiamės netgi įkvėpę Edgarą tikėti savo sėkme, nes anot, laidos vedėjo charizmatiškojo Roberto Petrausko: „Vienas lauke – ne karys“.

Būdami Vilniuje patyrėme ne tik stiprias emocijas LRT didžiojoje studijoje, bet ir susipažinome su laidos filmavimo „virtuve“, apžiūrėjome LRT muziejaus ekspoziciją ir erdves.

Laidos metu susikaupusią įtampą „atidavėme“ Katedros aikštėje papuoštai Kalėdų eglutei, vaikštinėjome Vilniaus senamiestyje, o geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė nuvedė prie neseniai istorikų ir archeologų „patvirtinto objekto“ – siauriausios Vilniaus gatvelės.

Vėliau mūsų laukė neįprasta erdvė – Bažnytinio paveldo muziejus ir jo gidės parengta edukacinė programa „Surask lobį“. Džiaugiamės galimybe sužinoti apie Vilniaus lobyną, vieno turtingiausio vienuolynų istoriją, susipažinome su bažnytinio meno regalijomis. Daug azarto patyrėme komandiniame žaidime – lobio ieškojime pagal gidės užuominas. Įdomu ir tai, kad komandos sekundžių skirtumu susitiko prie „lobio“ – taigi, net ir čia patyrėme sėkmę ir pergalę visi kartu!

Už tokią smagią išvyką į Kalėdomis alsuojantį Vilnių dėkojame savo klasės vadovei Rimai Kalvelienei, geografijos mokytojai Gitanai Kazimieraitienei ir gimnazijos administracijai.

Su nekantrumu laukiame kvietimo į dešimtokų Finalą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir linkime, kad kuo daugiau Šiaulių miesto gimnazistų išbandytų savo jėgas šiame projekte!

Viltė Vasiliauskaitė,
II c klasė, Juliaus Janonio gimnazija

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Penktadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas