Savęs pažinimo kelionė
2020-05-02

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos DofE (angl. The Duke of Edinburgh’s International Award) dalyviai tęsia veiklas siekdami savo tobulėjimo tikslų net ir COVID-19 pandemijos metu. Savo mintimis apie programą pasidalijo Laisvūnė, kuri šiuo metu siekia sidabro ženklelio!

DofE programą atradau visai netikėtai, kai kūno kultūros mokytoja Irena mums papasakojo apie šią nuostabią galimybę. DofE programa mokykloje jau veikia ketverius metus. Kiekvienas norintis gali drąsiai prisijungti ir savo tempu siekti to kas, jam aktualiausia, todėl niekas nelygina tavęs su kitais programos dalyviais. Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jauni žmonės išsikelia asmeninio tobulėjimo tikslus keturiose veiklose t.y. įgūdžiai, aktyvi veikla, paslaugos, žygis ir atkakliai jų siekia padedami mentorių. Aukso lygmens dalyviai vykdo papildomą penktą veiklą – rezidavimo projektą.

Ši programa man padėjo pažvelgti į savo tikslus iš kitos pusės, pamatyti tai, ko visai nesitikėjau juos išsikeldama. Pamačiau, jog kur kas sunkiau kiekvieną savaitę prisėsti ir kantriai mokytis prancūzų kalbos, dar sunkiau rasti laiko neskubant atlikti kelis jogos pratimus. Savanorystė man buvo bene lengviausia sritis, nes joje dariau tai, ką myliu – mokiau kitus. DofE programoje ne tik pagerinau savo jau turimus įgūdžius, atradau naujų pomėgių, susiradau draugų. Žygiai, kuriuose dalyvavome kartu, mus labai suartino, leido pažvelgti į bendraamžius iš kitos perspektyvos, įžvelgti juose tai, ko mokyklos suole tikrai nepamatysi. Sėkmingai įgijau bronzos ženklelį, dabar siekiu sidabro. Siūlau nebijoti,  priimti iššūkius bei nuotykius, nes DofE  programa tikrai jų kupina.

II e klasė mokinė Laisvūnė Šimonytė

Kitoks, sudėtingesnis metas šiuo metu visiems ir jei Tu esi vienas iš 1,5 milijardo jaunų žmonių, kuriuos paveikė mokyklų uždarymas dėl COVID-19, Tu irgi patyrei, kaip viskas pasikeitė taip greitai. Tačiau šį nelengvą laiką galima skirti sau. Užsiregistruok į DofE – tapk oficialiu DofE dalyviu iš išnaudok šį laiką prasmingai – augindamas savo asmenybę. Kitaip tariant tapk #worldready!

DofE programos vadovės gimnazijoje: Milda Sinickienė, Irena Vidžiūnienė, Danutė Kratukienė

Daugiau apie programą www.dofe.lt  jjanonis.lt

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Ketvirtadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas