Robotų varžybos „Electro2022“
2022-03-10

2022 m. kovo 5 d., pirmą kartą po ilgos pertraukos Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija ir Šiaulių Dainų progimnazija pakvietė robotikos entuziastus į robotų varžybas „E l e c t r o 2022“. Varžybose dalyvavo net 77 robotų kūrėjų komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Varžyboms teisėjavo Ričardas Gečas, Kristina Juodeikienė, Jolita Kaupienė bei Šiaulių robotikos klubo nariai: Aistis Gustas, Renatas Ozolas, Marius Sketerskas.

Visą dieną vyko įnirtingos kovos 7 rungtyse:

1. Mini sumo,
2. LEGO sumo JUNIOR (iki 12 m.),
3. LEGO sumo (nuo 13 m.),
4. Linijos sekimo,
5. LEGO linijos sekimo,
6. VEX IQ Challenge Highrise,
7. Antweight robotų kovose.

Mini sumo mokinių grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių techninės kūrybos centro mokinio Adomo Pluko valdomas robotas „BLADE“. Antras liko robotas „Metallbut“, valdomas Juro Ezerskio iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos (mokytoja Renata Burbaitė). Trečią vietą užėmė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokinio Jono Liaudansko robotas „Blaze“ (mokytojas Ričardas Gečas).

LEGO sumo JUNIOR rungtyje neaplenkiamas buvo ir pirmąją vietą iškovojo VšĮ „Išmanioji mokykla” mokinys Emilis Trinka (mokytoja Kristina Juodeikienė). Antrąją vietą iškovojo Šiaulių techninės kūrybos centro ugdytinis Domas Platbarzdis ir jo robotas „TKC-S1“ (mokytojas Marius Steterskas), trečioje vietoje liko Orestas Gaidamaika ir Nojus Ruškėnas, bei jų robotas „TKC-S2“ (mokytojas Marius Sketerskas).

LEGO sumo rungtyje neaplenkiamas buvo Juro Ezerskio iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos robotas „Deg“ (mokytoja Renata Burbaitė) – jis iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Rėjaus Mikitavičiaus iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos robotui „Šuo“ (mokytoja Renata Burbaitė). Trečioje vietoje liko Modestas Januškevičius su robotu „Kleckas“ (mokytojas Renata Burbaitė).

LEGO linijos sekimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos mokinio Emilio Vito Navicko robotui „Kęstas“ (mokytoja Renata Burbaitė), antras liko Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos mokinys Saimonas Stulpinas ir jo robotas „LINECHOD “, trečias liko Augusto Jurevičiaus iš KTU inžinerijos licėjaus robotas „Sraigė“ (mokytoja Daiva Railienė).

Linijos sekimo rungtyje pirmą vietą iškovojo Armando Ozolo iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos robotas „Runkelis“(mokytojas Ričardas Gečas), antrą vietą užėmė Armando Ozolo iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos robotas „Just.a.Robot“ (mokytojas Ričardas Gečas). Bernardo Gusto iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos robotas „Follower“ (mokytojas Ričardas Gečas).

VEX IQ Challenge Highrise pirmoji vieta atiteko Šiaulių Dainų progimnazijos mokinių Mato Vaitkaus, Martyno Zyko komandai „IQ Dainai“ (mokytoja Jolita Kaupienė), antra liko Šiaulių Dainų progimnazijos mokinių Mato Vladykos ir Roko Zelbos komanda „VEXTRITAS“ (mokytojos Kristina Juodeikienė, Jolita Kaupienė), trečia liko Nojaus Čirvinsko ir Emilijos Juodeikytės komanda „ROBOSTAR“ iš Šiaulių Dainų progimnazijos (mokytojos Kristina Juodeikienė, Jolita Kaupienė).

Antweight robotų kovose neaplenkiamas buvo ir pirmą vietą iškovojo Šiaulių techninės kūrybos centro ugdytinio Nojaus Smailio robotas „Saldainių forgoniukas“ (Marius Sketerskas), antrą vietą iškovojo Šiaulių techninės kūrybos centro ugdytinio Luko Žukausko robotas „306“ (mokytojas Marius Sketerskas), trečias liko Raigardo Gečo iš Šiaulių Romuvos progimnazijos robotas „Žalias“ (mokytojas Ričardas Gečas).

Sveikiname nugalėtojus, didžiuojamės jų pergalėmis!

« 2 »
  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Antradienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas