Respublikinis programavimo konkursas „Užkoduotos mintys“
2022-06-28

Programavimas turi savo žavesio!

Mokiniai, kurie nusprendė dalyvauti respublikiniame programavimo konkurse „Užkoduotos mintys“ puikiai atskleidė šį žavesį, pasitelkdami sumanumą, fantaziją, kūrybą ir  programavimo žinias.  Konkurso dalyviai turėjo parašyti programą, naudojant C++ programavimo kalbą, kurios rezultatas būtų – meno kūrinys.  Dalyvių darbus vertino Šiaulių Valstybinės kolegijos IT centro programuotojai.  Šis konkursas  vyko nuo 2022-06-03 iki 2022-06-14 dienos. Jame dalyvavo 35  mokiniai iš Lietuvos mokyklų: Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos, International Meridian School (VIMS – Vilnius), KTU inžinerijos licėjaus, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos  bei Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos.

Konkurso nugalėtojai ir nominacijos:

8-9 klasių grupėje:

I vieta – Saulius Pagojus, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

II vieta – Lukas Šimkus, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;.

10 klasių grupėje:

I vieta – Odeta Morkūnaitė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė;

II vieta – Miglė Cirtautaitė, KTU inžinerijos licėjus, Mokytoja Daiva Railienė;

III vieta – Mykolas Drotvinas, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija, mokytojas Mindaugas Jakavonis;

III vieta – Medėja Šalkutė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė.

11 klasių grupėje:

I vieta – Ervinas Dambrauskas, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

II vieta – Kamil Said Dilekci, VIMS – International Meridian School, Vilnius, mokytoja Giedrė Petkūnaitė;

II vieta – Rusnė Griciūtė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė;

III vieta – Mantė Striogaitė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė.

Judančių paveikslų programavimo konkurse dalyvavo tik Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokiniai:

I vieta – Pijus Kavaliauskas;

II vieta – Nojus Šablinskas;

III vieta – Aronas Butkevičius ir Ainius Gecas.

Programuotojų vertinimo komisija skyrė nominacijas už  sudėtingos programos sukūrimą, kuriant meno kūrinius:

Jonui Grubliauskui (Vilniaus Simono Daukanto Gimnazija, mokytojas Mindaugas Jakavonis), Tomui Kapilovui (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė), Jonui Urnėžiui (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Nijolė Bružaitė)

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams, dėkojame mokytojams, kurie  ruošė mokinius.  Linkime visiems gražios vasaros ir tikimės susitikti „Užkoduotos mintys“ konkurse kitais  mokslo metais.

Programavimo konkurso organizacinis komitetas:

Donatas Daugirdas, Šiaulių Valstybinės kolegijos lektorius , IT centro vedėjas, informatikos inžinerijos katedros lektorius,

Vitas Marozas, Šiaulių Valstybinės kolegijos programuotojas,

Nijolė Bružaitė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos IT mokytoja.

Nugalėtojų darbai:

Odeta

Rusnė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medėja

Mantė

Mykolas

Lukas

Miglė

Saulius

Kamilė

Ervinas

 

 

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Penktadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:15 12:00
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas