,,Pekla‘‘ sudrebino gimnaziją
2019-03-01

Kovo pradžioje Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos aktų salėje koncertą surengė metalo grupė ,,Pekla‘‘. Į gimnaziją sugužėjo apie šimtas Šiaulių ,,Juventos‘‘ progimnazijos ir Juliaus Janonio gimnazijos mokinių ir mokytojų – pasiklausyti trankios ,,Peklos‘‘ muzikos. Grupė greitai pakėlė publiką ant kojų, o dainas atliko taip energingai, kad girdėjosi visuose gimnazijos aukštuose.

Koncertą pradėjo ,,Juventos‘‘ progimnazijos direktorius Vytautas Girčius, trumpai pristatydamas grupę. Ir neatsitiktinai: grupė 2010-aisiais metais susikūrė būtent „Juventos“ progimnazijoje, anglų kalbos mokytojo Justino Jokubausko iniciatyva. Joje per tuos metus atlikėjai grojo ir keitėsi. Du buvę juventiečiai Rokas Girčius ir  Justinas Jokubauskas, vėliau mokėsi Juliaus Janonio gimnazijoje. Rokas „Pekloje“ groja gitara, Justinas mušamaisiais.

„Nesvarbu, kokios žmogus yra profesijos, jis visada gali save išreikšti muzika“, – sakė direktorius ir žvelgdamas į atlikėjus vardijo: šiuo metu sunkųjį metalą groja gydytojas, anglų kalbos mokytojas, istorikas, filosofas, informacinių technologijų specialistas.

Po direktoriaus kalbos atėjo laikas sužibėti šio koncerto kaltininkams. Grupės dainos kaip reikiant išjudino žiūrovus. „Pekla“ spinduliavo energiją, garsą, gerą nuotaiką bei galingas emocijas. Visų pasirodymų metu  publika buvo raginama dainuoti, šokti ir linksmintis. Atlikėjų sukurtai energingai atmosferai neatsispyrė ir mokytojai – jie, kaip ir mokiniai, pasidavė grupės raginimui linksmintis. Paskutinė daina nuskambėjo ypač galingai – beveik visi, buvę aktų salėje, susibūrė  prie scenos, arčiau grupės, ir energingai judėjo muzikos ritmu. Koncertas buvo puiki proga atsipalaiduoti po sunkios dienos, išgirsti kitokią muziką, kokios dažniausiai nesame pratę klausytis gimnazijos renginiuose ar koncertuose.

Vaida RAČKAUSKAITĖ,
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos žurnalistų klubo „Tebūnie šviesa“ redaktorė

Sunkiojo metalo grupė „Pekla“ greitai pakėlė publiką ant kojų, o dainas atliko taip energingai, kad girdėjosi visuose gimnazijos aukštuose.
Gimnazijos archyvo nuotr.

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Ketvirtadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas