Janoniečiai sėkmingai dalyvavo LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai 2020“
2020-02-18

    Sausio – vasario mėnesiais mūsų gimnazijos merginos Ūla Mitkevičiūtė (I d), Augustė Gočelkytė (II d) ir Guoda Šukytė (II e) dalyvavo Lietuvos televizijos filmavimuose projekte „Lietuvos
tūkstantmečio vaikai“.

Didelė palaikymo komanda vyko į dešimtokų pusfinalį, nes būtent Augustė ir Guoda gavo kvietimą į tą patį žaidimą – tai reiškia mūsų gimnazistės varžėsi tarpusavyje dėl patekimo į kitą etapą. Tai
truputį nuliūdino klasės draugus, nes visi supratome – į finalą geriausiu atveju pateks tik viena janonietė. Žaidimo vedėjo Roberto Petrausko teigimu, jis jau neįsivaizduoja šio projekto be Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos atstovų – mūsų ryškūs oranžiniai šalikėliai ne tik papuošia didžiąją studiją žaisminga spalva, bet ir padeda įsiminti, atkreipia dėmesį, yra gerai pastebimi. Be to, „oranžinių šalikėlių“ desantas, visada sukuria geras emocijas, džiugų ir intriguojantį žaidimą.

    Pusfinalio metu daug smagių emocijų gavome iš Augustės, juokėmės kartu su R.Petrausku iš netikėtai suktų klausimų, kuriuose įstrigdavo dešimtokai, tik Augustė į viską žiūrėjo linksmai, su šypsena ir vis bandydavo „pritempti“ kokį atsakymą. Tai labai pagyvino žaidimą, leido dalyviams truputį atsipalaiduoti, dingo televizijos kuriama įtampa.

Pusfinalio žaidime daugiausia teisingų atsakymų pateikė Guoda ir būtent ji gavo kvietimą į finalą. Finale, puikiai pradėjusi varžytuves, Guoda vienu tašku garbingai pralaimėjo Palangos miesto atstovei Mūzai, kuri kaip vėliau paaiškėjo, ir tapo nugalėtoja. Klasės draugų „sirgalių“ komanda finalo metu ne tik palaikėme Guodą, bet tuo pačiu puikiai praleidome laiką ir pasisėmėme įdomių žinių.
Džiaugiamės Guodos pasirodymu, jos parodyta drąsa ir kartu linksmai, prasmingai praleistu laiku.
Tikimės, kad ji nenuleis rankų ir mus dar nustebins savo žiniomis.
    Dėkojame už šiltą palaikymą, padrąsinimus ir visapusišką pagalbą – gimnazijos direktoriui Rimui Budraičiui, pavaduotojai Zitai Stankevičienei ir žinoma, savo mokytojams – klasių vadovams Svetlanai
Kaleinikovai (II e), Irenai Vidžiūnienei (II d), Vilijai Šlivinskaitei (I d), geografijos mokytojai Gitanai Kazimieraitienei.

Dėkojame už suteiktą galimybę atstovauti Juliaus Janonio gimnaziją ir garsinti mokyklos vardą, už nepriekaištingai suplanuotas keliones, rastą laiką pasivaikščioti sostinės senamiestyje.
Kviečiame JJG bendruomenę stebėti laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ įrašą LRT kanalu, sekmadieniais – vasario 23 ir kovo 1 dienomis, 10.30 val.

Justina Galvičiūtė
II e klasė

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Pirmadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
13:20 13:50
6 13:55 14:40
7 14:50 15:35
8 15:40 16:25
9 16:30 17:15
Kitų dienų pamokų laikas