Janoniečiai grįžo pasipuošę DofE ženkleliais
2020-10-02

Janonietės apdovanotos  bronzos ir sidabro lygio ženkleliais ir diplomais, bronzos lygis: Enrika Pakulnevičiūtė III e,Emilija Paužuolytė III e,Smiltė Šilėnaitė II e,Martyna Masiliūnaitė II a, Agnė Urbonaitė IVa, Sofija Matulevičiūtė IV d,Vaida Račkauskaitė IV a, Fausta Kasparaitė III e, Ugnė Tamošaitytė III e, Austė Varpučianskytė III d (Bronzos lygis)   ir sidabro lygis: Laisvūnė Šimonytė III e, Augustė Gočelkytė III d, Marija Fausta Rimkevičiūtė III d, Deimantė Žigaitė IV a, Gabija Pladytė IV a, Smiltė Šilėnaitė II e (Sidabro lygis)

Rugsėjo 23 dieną Vilniuje, Pirklių klubo švenčių salėje įvyko ilgai laukta DofE apdovanojimų ceremonija, į kurią susirinko bronzos bei sidabro DofE lygius pasiekę moksleiviai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Į ceremoniją atvyko ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokiniai, pasidabinę savo mokyklos atributika – geltonais šalikais. Renginio dalyviai laukė nesulaukė apdovanojimo už savo pastangas, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Ceremoniją atidarė Juliaus Janonio gimnazijos sidabro lygį pasiekusi DofE dalyvė Deimantė Žigaitė, atlikdama muzikinį numerį saksofonu. Įžanginę sveikinimo kalbą pasakė Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley. Ambasadorius jauniems žmonėms linkėjo sėkmingai siekti savo išsikeltų tikslų, skatino būti lankstiems, tobulėti, išmokti naujų dalykų, nebijoti klysti ir iš klaidų pasimokyti. Sveikinimo žodžius tarė ir Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė bei DofE programos vadovė Lietuvoje Inga Naujalė, kurios taip pat įteikė sidabro ir bronzos ženklelius bei sertifikatus motyvuotiems moksleiviams, padėkas DofE ir žygio vadovams, koordinatoriams.  Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos DofE dalyvėms  buvo įteikti 10 bronzos ir 6 sidabro ženkleliai.  Šventės metu muzikiniu pasirodymu mus džiugino „Lietuvos balso“ dalyvė, atlikėja Karolina Lyndo, o renginį grandioziškai užbaigęs mokslo šou buvo tarsi vyšnia ant torto.

Po oficialiosios dalies DofE dalyviai ir jų vadovai buvo pakviesti vaišių neformalioje aplinkoje, tačiau kiti skubėjo nuotraukomis įsiamžinti Pirklių klubo terasoje. DofE apdovanojimų ceremonija buvo ne tik iškilminga, bet ir įkvepianti: dalyviai dalinosi savo sėkmės istorijomis bei džiaugėsi tikslų pasiekimu, taip motyvuodami kitus nenustoti kopti DofE programos laiptais bei tęsti asmenybės progresą.

Vaida RAČKAUSKAITĖ,

DofE dalyvė ir žurnalistų klubo „Tebūnie šviesa“ redaktorė

 

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Ketvirtadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas