ISM UNIVERSITETO REKTORIAUS SVEIKINIMAS
2022-06-20

Sveikinu Jus su sėkmingai praėjusiais mokslo metais ir dėkoju už Jūsų įsitraukimą siekiant stiprinti mokinių žinias bei lavinti kritinį mąstymą. Linkėdamas gražios vasaros bei laiko užtarnautam poilsiui, noriu pasidžiaugti mūsų partneryste ir tradiciškai pasidalinti pagrindiniais pastarojo pusmečio įvykiais.

Šį pusmetį ISM Verslo klasės projekte dalyvaujantys Jūsų gimnazijos mokiniai džiaugėsi gyvomis mūsų lektorių pamokomis bei papildomas žinias gavo nuotolinio mokymo platformoje „Moodle“. Joje mokiniams buvo pateiktos net 4 skirtingos ISM dėstytojų ir alumnų paskaitos anglų kalba:

 • dr. Dominyka Venciūtė dalijosi savo žiniomis tema „Personal Branding: student edition“;
 • Inga Kievišaitė skaitė pranešimą „The Horrors of Public Speaking“;
 • dr. Jonathan Boyd kėlė klausimą „Will robots free us from work?“;
 • dr. Eigirdas Žemaitis mokinius supažindino su „Design Thinking“.

Taip pat džiaugiuosi Jūsų gimnazijos mokinių aktyvumu – balandžio 14 d. ISM Verslo klasės uždarymo šventėje net 36 Jūsų mokyklos auklėtiniams buvo įteikti šio projekto baigimo pažymėjimai!

Matome šio projekto vertę ir suteikiamą naudą jaunajai kartai, todėl ISM Verslo klasės projektą ketiname tęsti ir toliau. Tokios partnerystės poreikį rodo ir gegužės mėnesį darytos apklausos duomenys, kurioje net 90 proc. respondentų pasidalijo, jog Verslo klasės projektą vertinai gerai, o 79 proc. dar mokyklos nebaigusių mokinių jame norėtų dalyvauti ir kitais metais.

Šį pusmetį netrūko ir ISM atstovų asmeninių susitikimų su Jūsų gimnazijos bendruomene – nuo sausio mėnesio mūsų ekspertai savo patirtimi bei žiniomis dalinosi 2 kartus.

 • Sausio 25 d. ISM studentų priėmimo vadovė Roberta Paškevičiūtė (gimnazijos alumnė) lankėsi Jūsų gimnazijoje ir abiturientams pristatė studijų galimybes ISM universitete.
 • Vasario mėnesį vyko trečioji šių mokslo metų ISM Verslo klasės pamoka apie investavimą, kurią vedė ISM dėstytoja dr. Ieva Augutytė-Kvedaravičienė.

Jūsų indėlis į šių jaunuolių išsilavinimą ir bendra mūsų partnerystė yra svarbi iniciatyva, prisidedanti prie jų tolimesnio sėkmingo profesinio tobulėjimo. ISM bendruomenė deda visas pastangas, kad padėtų moksleiviams stiprinti savo žinias ir tvirtai jaustis karjeros pasirinkimo etape. Tad kviečiu palengvinti abiturientams šį įtemptą metą ir pasidalinti aktualia informacija:

Šiuo metu vyksta bendrasis priėmimas į ISM universitetą – jis tęsis iki liepos 25 d. Prašymus mokiniai gali teikti LAMA BPO sistemoje, tačiau norinčius atsakymų sulaukti iš karto, rekomenduoju prašymus teikti per vidinę mūsų universiteto stojimų sistemą: apply.ism.lt.

Dėkoju Jums už neįkainojamą indėlį į Lietuvos jaunimo švietimą ir rodomą iniciatyvą jiems suteikti visapusišką išsilavinimą. Jūsų noras imtis papildomų uždavinių, įtraukti juos į įvairius projektus ir supažindinti su geriausiais savo srities profesionalais yra reikalingas ir svarbus žingsnis kuriant sąmoningą, kritiškai mąstančią visuomenę.

Linkiu Jums gražios vasaros, laiko poilsiui bei tikiuosi pratęsti mūsų gražų bendradarbiavimą ir kitais mokslo metais!

Dr. Dalius Misiūnas,

ISM universiteto rektorius

 • P
 • A
 • T
 • K
 • Pen
 • Š
 • S
Ketvirtadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas