I-II-III-IV KLASIŲ MOKINIŲ DĖMESIUI! KVIEČIAME DALYVAUTI ATRANKOJE Į ERASMUS+ MOBILUMUS PRANCŪZIJOJE, NANTES
2025-09-03
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija įgyvendina Erasmus+ akreditacijos mokinių mobilumo projektą.
2025 m. lapkričio mėn. 17–21 dienomis mobilumo veiklos bus organizuojamos Prancūzijoje, Nantes mieste
Reikalavimai kandidatams:
Iki rugsėjo 10 d. kandidatai projekto koordinavimo komisijai pristato:
– Užpildytą dalyvio anketą ir laisvos formos motyvacinį laišką (išsiųsta forma, kiekvienam I-II-III-IV kl. mokiniui, tamo žinute);
Rugsėjo 11 d. (kandidatams asmeniškai nurodytu laiku)
– Dalyvauja atrankos komisijos surengtame pokalbyje.
-Užpildytą dalyvio anketą siųsti anglų k.mokytojai R.Kančiauskienei tamo žinute arba pristatyti į 310 kab.
Atrankos kriterijai:
– Puikios/labai geros/geros anglų kalbos žinios, (prancūzų k. privalumas)
– Galimybė apgyvendinti 2 projekto dalyvius namuose, planuojamas dalyvių priėmimas 2026m.04/27-05/01 d.
– Geri akademiniai rezultatai ir lankomumas
– Atsakomybė ir įsipareigojimai/ aktyviai dalyvauti projekto veiklose mobilumo metu/teikti sklaidą apie projektą po mobilumo
– Ribotos galimybės išvykti dėl socialinės ir finansinės padėties šeimoje.
Projekto atrankos komisija iki rugsėjo 12 dienos atrinks 9 gimnazijos mokinius dalyvauti Erasmus+ mobilumo projekte.































