Gerumo akcijos „Ant Angelo sparnų gerumas supas“ gimnazijoje
2016-12-02

M.K. Čiurlionis Angelas

Gerumo akcijos „Ant Angelo sparnų gerumas supas“ gimnazijoje

Prasidėjęs Adventas – keturios savaitės prieš Kalėdas  yra kvietimas gerumui, pagalbai ir meilei.  Adventas yra laukimo laikas, ir yra svarbu suprasti, kokiu būdu mes laukiame. Kiekvieną dieną Advento arba Gerumo kalendorius skaičiuoja likusias dienas iki  Kalėdų. Šiuo ypatingu laikotarpiu esame kviečiami gailestingumui: gerai minčiai, žodžiui ir darbui.

Gruodžio 2 d. mūsų gimnazijoje ir mieste vyks „Laimės keksiukų“ akcija.  Visi surinkti pinigai bus paaukoti Austėjos Valentinaitės (kuriai dėl kaulų vėžio amputuota koja) gydymui.

Iki gruodžio 22 d. rinksime kanceliarines prekes Vaikų Dienos centrų auklėtiniams.

O paskutiniąją savaitę iki atostogų kviečiame mūsų vertybių puoselėjimui.

Gruodžio 19 d. vertybė SVEIKATA. Rinksime patį gražiausią lietuvišką žodį. Labai dažnai mūsų emocinė sveikata priklauso nuo gero ir gražaus išgirsto ar pasakyto žodžio.

Gruodžio 20 d. vertybė PAGARBA. Pagarbiai kreipsimės vieni į kitus ir rašysime kalėdinius sveikinimus.

Gruodžio 21 d. vertybė TOBULĖJIMAS. Padėkosime visiems mūsų mokytojams. Mokytojas- tai žmogus,  kuris moko, ar iš kurio mokomės. Tokių žmonių tikrai rasime savo aplinkoje: tėvai, broliai, sesės, mokytojai, draugai – negailėkime jiems gerų žodžių.

Gruodžio 22 d. vertybė ATSAKOMYBĖ. Dovanosime dovanas savo draugams ir draugiškoms klasėms. Prisiimsime atsakomybę už draugystę ir pagalbą jaunesniam ar silpnesniam.

Gruodžio 23 d. KŪRYBIŠKUMAS. Kūrybiškai gaminsime mūsų gimnazijos bendruomenės kalėdinę vardų eglę. Kursime klasėse įvairias veiklas ir džiaugsimės mūsų kalbėtojais, dainininkais, šokėjais, aktoriais kalėdiniame renginyje.

Išduosiu paslaptį. Šiemet bus Kalėdos. Jos bus širdyje. Bet kiek jos bus baltos, spindinčios ir dvelkiančios vaikyste, priklausys nuo to, kiek savo tikrumo įdėsime į šias Kalėdas. Ir ką matysime kitame: dovaną nuo Dievo ar stabdį savo gyvenime. Jeigu pamatysime žmogų kaip dovaną, būsime patys laimingiausi žmonės. To nuoširdžiai linkiu. Nes kai turiu gyvenime į ką atsiremti ir kas man padeda būti tuo, kas aš esu, yra labai gera nubusti. Nesvarbu, ar tai būtų mokinys, ar mokytojas, ar šeimoje gyvenantis žmogus. Jautiesi ryte nubudęs žmogumi, nes žinai, kad šiandien sutiksi kitus žmones, su kuriais kursi pačią nuostabiausią istoriją, šiandieninę istoriją, kuri niekada gyvenime nebebus pakartota.

Kviečiame įprasminti pačias brangiausias vertybes, ne tik adventiniu laikotarpiu, bet ir visu savo gyvenimu.

Mokytoja Danutė Kratukienė

2016 m. Adventas

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Penktadienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas