Edukacinė išvyka į Klaipėdos universitetą
2026-04-27
2026 m. balandžio 23 d. Šiaulių Juliaus Janonio ir kitų miesto gimnazijų mokiniai dalyvavo Šiaulių švietimo kompetencijų centro organizuotoje edukacinėje išvykoje į Klaipėdos universitetą ir Klaipėdos valstybinę kolegiją ir susipažino su pedagoginėmis studijomis, diskutavo apie mokytojo profesijai keliamus reikalavimus bei karjeros galimybes.

































