Komandos X bandomojo žygio nuotykiai
2026-05-11
Mes, „Komanda X“ – Naglis, Marija, Barbora ir Anastasija – gegužės 9–10 dienomis leidomės į nuotykių kupiną „DofE“ bronzos lygio bandomąjį žygį Žagarės regioniniame parke. Mūsų
pagrindinis tikslas buvo sukurti 6–8 minučių vaizdo įrašą apie šią kelionę bei aplinkoje atrasti ir nufotografuoti 4–5 „X“ formos ženklus, sudarytus iš pačių įvairiausių objektų: gėlių žiedų, žmonių
pozų ar kitų gamtos detalių.
Pirmąją dieną pajudėjome link svarbaus istorinio taško – paminklo, skirto pagerbti trylika „Genio“ kuopos partizanų, žuvusių 1945 m. gruodžio 8 d. Mantoriškių miško kautynėse.
Keliaudami nuobodžiauti neturėjome kada: žaidėme įvairius žaidimus, dainavome karaoke, o pakeliui net sutikome naują draugą – mielą šuniuką Bobiką. Vakare, pasiekę stovyklavietę,
sėkmingai pasistatėme palapines, kartu pasigaminome vakarienę ir grožėjomės įspūdingu saulėlydžiu.
Antrąją dieną, susipakavę daiktus, tęsėme savo žygį toliau. Nors daug kalbėjomės ir juokėmės, vienu metu miške buvome šiek tiek pasiklydę, tačiau šis nedidelis nukrypimas nuo
maršruto padarė nuotykį tik dar įdomesnį. Galiausiai pasiekę galutinį tašką, atlikome bendrą refleksiją ir grįžome namo džiaugdamiesi, jog sėkmingai įgyvendinome visus sau keltus tikslus.
Naglis MIKELIONIS, I d klasės mokinys

































