Atvirų durų dienoje Šiaulių apskrities policijoje
2025-04-30
Balandžio 29 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos ir miesto mokyklų gimnazistai, neabejingi iššūkiams, galvojantys apie nemonotonišką ateities profesiją, norintys sužinoti apie studijų galimybes ir policijos darbo perspektyvas, dalyvavo Atvirų durų dienoje Šiaulių apskrities policijoje.
Skverelyje prieš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato savo profesiją pristatė: Šiaulių apskrities Kriminalistinių tyrimų tarnybos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro,
Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai. Kelių policijos specialistai pristatė tarnybinius automobilius su įmontuotais švyturėliais, specialia garso įranga ir vaizdo registratoriais ir kita inovatyvia įranga.
Specialiosios parengties skyriaus, Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atstovai jaunimui demonstravo ginkluotę ir atsakė į klausimus.
Daugiausiai emocijų sukėlė tarnybiniai šunys, kurie demonstravo kaip sulaiko įtariamus asmenis.