II b klasės išvyka
2024-10-30
Spalio 28 d. 2b klasės mokiniai išvyko į Kauną. Pirmiausiai jie aplankė Kauno zoologijos sodą, kur pamatė daug įvairiausių gyvūnų. Paskui mokiniai pasivaikščiojo po senamiestį ir vakare patyrė šiurpių įspūdžių Helovyno parke, kur jų laukė baisios dekoracijos ir paslaptingi personažai.
Tekstas kurtas Aistės Pelakauskaitės
Nuotraukos Aušrinės Kiūraitės

































