2017/2018 m. Šiaulių moksleivių mėgėjų krepšinio lygoje gimnazijos jaunučių komandos iškovota II vieta
2018-04-19

Balandžio 19 d. krepšinio aikštelėje sprendėsi Šiaulių moksleivių mėgėjų krepšinio lygos jaunučių komandų St.Šalkauskio ir J.Janonio gimnazijų likimas. Finalinėje serijoje (2:1) rezultatas nebuvo palankus mūsų gimnazijos komandai, todėl šios rungtynės buvo lemiamos – ar tęsime kovą toliau, ar laimėsime II vietą. Deja, sėkmė šį kartą lydėjo St.Šalkauskio komandos žaidėjus, kurie per paskutines ketvirtojo kėlinio minutes sugebėjo išlyginti ir persverti devynių taškų skirtumą, kurį turėjo mūsų gimnazijos komanda. Taigi, galutinis serijos rezultatas 3:1 ir iškovota II vieta 2017/2018 m. Šiaulių moksleivių mėgėjų krepšinio lygoje. Sveikiname gimnazijos jaunučių komandą.