Janoniečių jaunosios bendrovės pradėjo savo veiklą
2020-11-11

« 14 »

Lapkričio 3  dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje savo veiklą pradėjo trys jaunosios bendrovės.

Jaunoji bendrovė „Čeknoutbuk“ tai  keturių merginų: Gabijos Kringelytės  (III a), Aistės Bubelytė (III a), Emos Paliulytės (III c) ir Emilijos Melinytės (III c) įkurta bendrovė, gaminanti ir parduodanti skirtingų viršelių, dydžių bei dizainų užrašines iš čekių.

Jaunoji bendrovė „ETEC“ tai penkių gimnazistų: Justo Baltramonaičio (III c), Martyno Matukaičio (III c), Edvino Gužausko (III c), Rimo Šimkaus (III c)  ir Jovydo Pupelio (III c)  įkurta bendrovė, kuri su 3D spausdintuvu gamina ir parduoda „AirPod“ ausinukų įdėkliukus, raktų pakabukus bei nešiojamų laikmenų dėžutes.

Jaunoji bendrovė „MICRO“ tai keturių abiturientų: Žydrūnės Šaškevičiūtės (IV c),  Manto Čepo (IV c),  Dorotėjos Šutkutės (IV a) ir Martynos Birutytės (IV a) įkurta bendrovė, kuri gamina ir parduoda daugkartinio naudojimo mikro pluošto veido valymo rankšluostėlius, kurie prisideda prie tvarios aplinkos.

Taip pat III – IV kl. mokiniai, kurie pasirinkę ekonomikos ir verslumo pamokas, dalyvauja ISM ekonomikos ir verslumo edukacinėje programoje, kurią sudaro 9 paskaitų ciklas su ISM dėstytojais. Šį mėnesį susitiksime jau trečią kartą online paskaitoje. Mokiniai pabaigę paskaitų ciklą gaus pažymėjimus ir 0,3 balo stojant į ISM universitetą.

Lapkričio 9 d. jaunosios bendrovės „ETEC“ ir „Čeknoutbuk“ dalyvavo Lietuvos Junior Achievement organizuotoje internetinėje verslo idėjų pristatymo dienoje. Savo idėją turėjome pristatyti per 2 minutes komisijos nariams, po pristatymų jungiamės į mentorystės sesiją su komisijos nariais, kuriems reikėjo atsakyti į pateiktus klausimus. Mentorystės sesijos tikslas buvo suteikti individualų grįžtamąjį ryšį apie mūsų verslo idėją. Gavome patarimų, kaip išgryninti produkto išskirtinumą, tikslinį vartotoją, produkto veikimo principus, kaip dar mūsų idėją galima patobulinti. Kol komisijos nariai tarėsi dėl įvertinimų, mes turėjome galimybę išklausyti bankininko Vytenio Šimkaus pranešimą „Apie ekonomiką kitaip“.

Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų jaunoji bendrovė „ETEC“ už savo idėjos pristatymą laimėjo I vietą ir yra apdovanoti individualia mentorystės sesija, kuri vyks online.

Mūsų veiklą koordinuoja ekonomikos mokytoja Aurelija Šmitienė.

 

JB „Čeknoutbuk“ prezidentė  Gabija Kringelytė

  • P
  • A
  • T
  • K
  • Pen
  • Š
  • S
Antradienio pamokų laikas
Pradžia Pabaiga
1 08:30 09:15
2 09:25 10:10
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:40 13:25
6 13:35 14:20
7 14:30 15:15
8 15:20 16:05
9 16:10 16:55
Kitų dienų pamokų laikas